Ubytování

na zámku v srdci České Kanady

V současné době nabízíme k ubytování 1 pokoj s příslušenstvím a 3 samostatné apartmány (samostatné byty). Ceník ubytování a popis viz níže. V ceně ubytování jsou místní poplatky za ubytování, ložní prádlo, ručníky a závěrečný úklid. 

Internet je dostupný pouze v kavárně, nebo na nádvoří (dosah z kavárny).

Pro ubytované je možnost využití sauny, nebo vířivky - není v ceně ubytování.

Příjezd od 14,00 do 18,00 hodin.

Odjezd do 10,00 hodin. 

Bez domácích mazlíčků.

                                              Ceník ubytování

Hostinský pokoj

Hostinský pokoj cca o ploše 42 m2 se nachází přímo v zámku v 1. patře.

Je určen max. pro 3 osoby a je vybaven historickým nábytkem. Manželská postel (2 postele s pelestí)  a gauč mají nové matrace. Přes chodbu se nachází WC, sprchový kout a malá kuchyň. V kuchyni je sklokeramická deska (2 plotýnky), lednice, rychlovarná konvice a nádobí, káva, cukr a čaj.

Pokoj s příslušenstvím je vytápěn elektrickým kotlem s radiátory. Bez internetu.

Byt č. 1  - BB (Bezbariérový byt) 

Byt o celkové ploše cca 100 m2 se nachází v křídle zámku, vchází se z nádvoří (samostatný vchod), kde je možno parkovat. Byt je určen pro 2 - 7 osob.  Je vybaven prvorepublikovým nábytkem. V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení) a jídelna, obývací pokoj (2 rozkládací gauče), ložnice (manželská postel - 2 matrace), pokoj (4 samostatné postele) a bezbariérový sprchový kout a WC. V bytě jsou krbová kamna, nebo možnost topit elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže. Bez internetu.

Byt č. 2 - MB (tzv. malý byt)

Byt o celkové ploše cca 55 m2 se nachází v křídle zámku, vstup je z nádvoří (samostatný vchod - 3 schody), kde je možné parkovat. Byt je určen pro 2 - 3 dospělé či 2 dospělé a 2 děti (1 manželská postel a rozkládací střední gauč). V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), 1 velký pokoj (rozkládací gauč, manželská postel - 2 matrace) a sprchový kout s WC. V bytě jsou krbová kamna, nebo možnost topit elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže. Bez internetu.

Byt č. 3 - VB  (tzv. velký byt)

Byt o celkové ploše cca 80 m2 se nachází v křídle zámku, vchází se přes zámek. Byt je určen pro 2 - 4 osoby . V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), jídelna, velký obývací pokoj (1 gauč + 1 samostatná postel), ložnice (manželská postel - 2 matrace), sprchový kout a WC. V bytě se topí elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.