Ubytování

na zámku v srdci České Kanady

V současné době nabízíme k ubytování 3 samostatné apartmány (samostatné byty). Ceník ubytování a popis apartmánů viz níže . V ceně ubytování jsou ručníky a ložní povlečení.

Byt č. 1  - BB (Bezbariérový byt) 

Byt se nachází v křídle zámku, vchází se z nádvoří (samostatný vchod), kde je možno parkovat. Byt je určen pro 2 - 8 osob.  Je vybaven prvorepublikovým nábytkem. V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení) a jídelna, obývací pokoj (2 rozkládací gauče), ložnice (manželská postel), pokoj (4 samostatné postele) a bezbariérový sprchový kout a WC. V bytě jsou krbová kamna, nebo možnost topit elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.

Byt č. 2 - MB (tzv. malý byt)

Nachází se v křídle zámku, vstup je z nádvoří (samostatný vchod), kde je možné parkovat. Byt je určen pro 2 - 4 osoby (1 manželská postel a rozkládací gauč). V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), 1 velký pokoj (rozkládací gauč, manželská postel) a sprchový kout s WC. V bytě jsou krbová kamna, nebo možnost topit elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.

Byt č. 3 - VB  (tzv. velký byt)

Byt se nachází v křídle zámku, vchází se přes zámek. Byt je určen pro 2 - 4 osoby . V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), jídelna, velký obývací pokoj (1 gauč), ložnice (manželská postel + 1 samostatná postel), sprchový kout a WC. V bytě se topí elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.

Ceny ubytování


Cena je uvedena za 1 osobu a 1 noc.

Ceny jsou bez poplatku obci, ten je stanoven na 10 Kč.

Při ubytování pouze na 1 noc - cena 500 Kč / osoba.

Cena za dítě od 4 do 10 let 250 Kč / noc ( děti do 3 let zdarma, bez nároku na lůžko ).

Při dlouhodobém pobytu možnosti slev.