Ubytování
na zámku v srdci České Kanady

Ubytování poskytujeme i přes společnost Booking.com od níž jsme obdrželi hodnocení hostů, kteří u nás byli ubytovaní.

V současné době nabízíme ubytování - 1 pokoj a 3 samostatné byty. Ceník ubytování a popis pokoje a bytů viz níže . V ceně ubytování jsou ručníky a ložní povlečení.

Pokoj (tzv. Hostinský pokoj)

Nachází se přímo v zámku v 1. patře. Jedná se o samostatný pokoj se 4 lůžky (1 manželská postel, 1 gauč a 1 postel). Přes chodbu se nachází kuchyňka (sklokeramický vařič, rychlovarná konvice, lednice a kuchyňské náčiní), WC a sprcha. Pokoj je vytápěn kamny, nebo nabízí možnost horkovzdušných ventilátorů. Kuchyňka, WC a sprcha se vytápět nedají. Foto pokoje níže.

Byt č. 1  - BB (Bezbariérový byt) 

Byt se nachází v křídle zámku, vchází se z nádvoří (samostatný vchod), kde je možno parkovat. Byt je určen pro 2 - 8 osob.  Je vybaven prvorepublikovým nábytkem. V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení) a jídelna, obývací pokoj (2 rozkládací gauče), ložnice (manželská postel), pokoj (4 samostatné postele) a bezbariérový sprchový kout a WC. V bytě jsou krbová kamna, nebo možnost topit elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.

Byt č. 2 - MB (tzv. malý byt)

Nachází se v křídle zámku, vstup je z nádvoří (samostatný vchod), kde je možné parkovat. Byt je určen pro 2 - 4 osoby (1 manželská postel a rozkládací gauč). V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), 1 velký pokoj (rozkládací gauč, manželská postel) a sprchový kout s WC. V bytě jsou krbová kamna, nebo možnost topit elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.

Byt č. 3 - VB  (tzv. velký byt)

Byt se nachází v křídle zámku, vchází se přes zámek. Byt je určen pro 2 - 4 osoby . V bytě je kuchyň (sklokeramická varná deska, elektrická trouba, myčka na nádobí, lednice, rychlovarná konvice, kuchyňské vybavení), jídelna, velký obývací pokoj (1 gauč), ložnice (manželská postel + 1 samostatná postel), sprchový kout a WC. V bytě se topí elektrickým kotlem. Celoroční pronájem. Foto bytu níže.

Ceny ubytování

Cena je uvedena za 1 osobu na 1 noc. Poplatek obci 10 Kč není zahrnutý.

Cena je uvedena za 1 dítě spící na samostatné posteli na 1 noc. Spí-li s rodiči, neplatí se nic.

Napište nám

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.