O nás

Náš tým:


Ing. Jan Mužák

Ředitel společnosti

Telefon: +420 602 735 157

E-mail: Muzak@markdistri.cz


Jan Mužák, jr.

Project manager

Telefon: +420 602 305 730

E-mail: Muzakj@markdistri.cz

Tisková zpráva:

Zámek Dobrohoř hostí do 19. srpna pozoruhodnou výstavu pěti německých umělců.Portrét a krajina - abstraktně a expresivněDREWS
ESSER
GARYKRUG
STEIGER
ZEISSLER
Vlasta Šuhajdová, Galerie Evropského domu Plzeň, píše v katalogu výstavy:Šuhajdová: "Co je pro jednoho člověka krajinou, může být pro jiného chápáno jako portrét, co je pro jednoho portrétem, může být pro jiného chápáno jako krajina. Portrét a krajina se stávají možným, neurčitým územím, v jehož abstraktních a expresivních tazích můžeme hledat různá sdělení. Je na nás, abychom je našli."Kurátorem výstavy, která je přístupna ve speciálním prostoru bočního křídla rekonstruovaného zámku Dobrohoř, je profesor Dr. Kirschenmann; vyučuje na Západočeské univerzitě v Plzni.Po Dobrohoři bude výstava k vidění v Galerii Weingarten (D), v Galerii Beseder Praha a také v Galerii Evropského domu SVK PK Plzeň.Bohatě ilustrovaný katalog je k dispozici na místě (295 Kč). 

Zámek Dobrohoř 160, 378 82 Staré Město pod LandštejnemV květnu je výstava otevřena pouze v sobotu a v neděli, a to od 10 do 18 hodin. Od června až do konce výstavy bude otevřena od úterý do neděle, a to od 10 do 18 hodin.